Terminatör 6 Full izle 2019 HD
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
3 Yorum 3,606 Görüntülenme

Terminatör 6 Full izle 2019 HDTerminatör 6 Full izle 2019

Terminatör 6 2019
Terminatör filmini bilmeyenimiz yoktur. Tüm geçmiş zamanların ve muhtemelen geleceğin de en önemli filmi olacağı kesindir. Terminatör filminin devamı niteliğinde olacak olan bu film’ de ana karakter yine Terminatör’ dür. Bu karakteri Arnold Schwarzenegger oynamaktadır.
Bu karakterin yanı sıra filmde Terminatör’e eşlik edecek olan diğer karakter Sarah Connor’dur. Bu karakteri ise Linda Hamilton canlandırmaktadır. Filmin yönetmenliğini yapan isim ise Tim Miller yapıyor.Filmin 1 Kasım 2019 tarihinde vizyona gireceği kararlaştırılmıştır.
Sinemaseverler tarafından bu film serisinin 6. Zinciri olan yeni yapım film merakla beklenmektedir. 2018 yılının Mart aylarında çekimleri başlamıştır. Serinin daha evvelki filmleri James Cameron tarafından yönetilmekteydi. Ancak Cameron Avatar filmi üzerinde çalışmalar yürüttüğü için yönetmenliği Linda Hamilton yapacaktır.
Miller tarafından Terminatör filmine yeni bir dokunuş yapılacağından söz edilmektedir. Terminatör 2 ve Terminatör 5 filmi de dahil olmak üzere arada kalan filmler tek bir film olarak kabul edilecek. Terminatör 6’ nın ise Terminatör 1 filminin devamı niteliği taşıyor olacağından söz edilmektedir.
Terminatör karakteri Kasım ayında seyirci ile buluşacak olup karakterin yaşlanacağından söz ediliyor. Yani karşımıza yaşlı bir Terminatör çıkacaktır. Daha evvel filmin Temmuz ayında beyaz perdeye çıkacağı ile ilgili söylentiler vardı. Ancak yapılan güncel açıklamaya göre filmin Kasım ayında vizyona girmesi kararlaştırılmıştır.
Tarihte tekrar değişiklik yapılması gibi bir durum söz konusu olur mu bilinmese de filmin çekimleri devam etmektedir. Terminatör tutkunları ise filmin vizyonda olacağı tarihi iple çekiyor.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Terminator 6

  Yayın Tarihi:

  2019

  Senaryo:

  James Cameron

  Resimler

  "Terminatör 6 Full izle 2019 HD" filmine ait 4 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (3)