Örümcek Adam Evden Uzakta
8.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.5 /10 (6)
6 Yorum 1,197 Görüntülenme

Örümcek Adam Evden Uzakta

Örümcek Adam Evden Uzakta 2019
Spider Man serisi herkes tarafından takip edilen film serileri arasında yer almaktadır. 2019 yılında film Far From Home adı ile seyirciyle buluşacaktır. Filmin vizyona gireceği tarih 5 Temmuz 2019 olarak belirlenmiştir. Filmin seyirciler tarafından büyük beğeni toplayacağı konusunda şüphe yoktur.
Evden Uzatma filminin yönetmenliğini John Watts yapmaktadır. Oyuncu kadrosunda ise Tom Holland, Marisa Tomei, Zendaya, Jacob Batalon gibi isimler yer almaktadır. Filmde yer alan karakterlerden bazıları Parker ve Mysterio’ dur. Endgame’ de olan olaylar neticesinde Paker ve yakın arkadaşları stres atmak amacı ile Avrupa seyahatine çıkacaktır.
Parker ve arkadaşlarının çıkacağı gezi pek de dinlenmeye uygun değildir. Çünkü burada Mysterio adı verilen tehlikeli birisi vardır. Parker ve arkadaşları bu adamdan kurtulmak için mücadele verecektir. Filmin türü aksiyon ve komedidir.
Film şu an itibari ile çekim aşamasını tamamlamamıştır. Seyirciler ile 5 Temmuz’ da buluşması beklenmektedir. Avrupa’ nın farklı ülkelerinde yaşanan maceraları konu alan film seyircileri derinden etkileyeceğe benziyor. Örümcek adamın tatil maceraları tüm seyircilerin dikkati çekecektir. Peter Parker bu filmde de oyunculuğunu konuşturacağa benziyor.
Örümcek adam, film boyunca kötüler ile savaşacaktır. Ancak her zaman iyilerin kazandığı gibi filmin sonunda yine iyiler kazanacaktır. Aksiyon severler için filmin nefes kesecek sahneleri bulunmaktadır. Temmuz ayında vizyona girecek olan film şimdiden pek çok seyirci tarafından merakla bekleniyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (6)