Mucize 2  HD izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
4 Yorum 4,673 Görüntülenme

Mucize 2 HD izle

Mucize serinin ilk filmi olarak tüm izleyicisini göz yaşlarına boğmuştu. Dram dolu konusu ile Mucize, engelli bir çocuğun kendine gelme hikayesini konu almakta. Tabi filmde süre gelen tüm konuların hepsi aşk hikayesine bağlantılıdır. Uzun metrajlı bir film Mucize, Ege'nin cennet köşesinde hayat süren bir öğretmeni ve Anadolu'nın uzak bir köyünde yokluk içinde okumayı dört gözle bekleyen çocukları anlatır. Öğretmen bu uzak köye sürgün yer ve hikaye burada başlar.
İlk filmde büyük ses getiren Mucize, ikinci film için çalışmaların hızlanmasını sağladı. Mucize 2 Aşk konulu serinin ikinci bölümünde konusunda herhangi bir değişiklik bulunmasa da mükkemmel bir yapıt olacağı kesin. Yönetmen koltuğunda Mucize'de olduğu gibi Mahsun Kırmızıgül yer alıyor.
Mahsun Kırmızıgül, sanat ile uzun uğraşlar sergileyen bir yönetmen aynı zamanda filmin kadrosunda yer alan bir oyuncudur. Daha öncesinde de yapıtlarıyla büyük ses getirmeyi başaran Mahsun Kırmızgül, Güneşi Gördüm filminde adeta zirveyi gördü. Mucize 2 Aşk filminin de altına imzasını atan Mahsun Kırmızıgül, yine çok ses getirecek bir yapıt ortaya koydu. Film, 28 Şubat 2019 tarihinde vizyona girecek olup, şimdiden en iyi dram film kategorilerinde yer almaya başladı. Mucize 2 Aşk iddialı girişi ile ilk filme nazaran daha büyük bir başarı göstereceğe benziyor. Filmin baş rollerini yine Mahsun Kırmızıgül, Talat Bulut, Mert Turak ve Fikret Kuşkan isimleri yer almakta.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Mucize 2 HD izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

    Yorumlar (4)