Kürk Mantolu Madonna Full Hd Seyret
6.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.0 /10 (2)
1,450 Görüntülenme

Kürk Mantolu Madonna Full Hd Seyret

Yönetmen:

Sebahattin Ali’nin kült eserlerinden biri olan Kürk Mantolu Madonna kitabının filme uyarlanmış halidir. 2010 yılında Başbakanlık tarafından çekiminin yapılmasına karar verilen film için, birçok oyuncu ve yönetmen önerisinde bulunulmuştur. 2019 yılı içerisinde çekimine başlanması planlanan filmin en son aşamadaki senaryo çalışmalarını Ece Yörenç’in yürüttüğü, Yönetmen koltuğunda yer alacak kişinin ise, filmin başrol oyuncularından biri olmasına karar verilen Onur Saylak’ın olacağı konuşulmaktadır.
İzleyicilere hafızalarda iz bırakacak bir film sunabilmek adına, Bakanlığın da senaryoları inceleyip, aile, kadın, insan, çocuk vurgusunun baskın olduğu senaryolar dikkate alınarak yapılması planlanan film için 2019 yılı içerisinde çekimlerine başlanması konusunda çalışmalara başlandığı duyurulmuştur. Beğenilen senaryoların olması durumunda telif hakkı konusunda Bakanlığın da destek vereceği konuşulmaktadır.
İddialı bir kadro kurulması beklenen ve gerçekten izleyiciyi etkilemek üzerine çekilecek filmin vizyonda kalacağı süre boyunca, gişe rekorlarını zorlaması beklenmekte.
Kürk Mantolu Madonna; 1943 yılında Sabahattin Ali tarafından yazılan kült bir kitap olarak bilinmektedir. Hem Türkiye’de hem de bir çok yabancı ülkede okunmuş ve beğenilmiştir. Kitaptan yola çıkılarak çekilecek filmin de aynı etkiyi göstermesi ve bir çok kişi tarafından izlenmesi öngörülmektedir.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Kürk Mantolu Madonna Full 720p İzleYorumlarınızın fullnetfilmizle1.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Kürk Mantolu Madonna Keyifli seyirler.

  Diğer Adları:

  Kürk Mantolu Madonna

  Senaryo:

  Murat Emir Eren

  Resimler

  "Kürk Mantolu Madonna Full Hd Seyret" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?