Karakomik Filmler 2: Arada Kaçamak 2019 izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
0.0 IMDB Puanı 3 Yorum 3,009 Görüntülenme

Karakomik Filmler 2: Arada Kaçamak 2019 izle

Daha önce izleyicinin beğenisine sunulan karakomik filmler yapımının devam halkası olarak, 2019 yılı içinde gösterime girecek olan filmin yönetmenliğini, Hokkabaz, Arif V 216, G.O.R.A, A.R.O.G, Ali Baba ve Yedi Cüceler gibi gişe rekorları kıran filmlerin de yönetmenliğini yapan Cem Yılmaz üstlenmektedir.2 seri olarak çekilen filmin ilkinin Ocak ayında, ikincisinin ise Mart ayında vizyona girmedi beklenmektedir.
Daha önce yönetmenliğini üstlendiği filmlerden biraz farklı olacağı düşünülen bu seri için; “Gora’yı severek izlerim ama Hokkabaz’ın yeri ayrı diyorsan sıradaki parça sana.” Şeklinde sosyal medya hesabından bir gönderme yapan Cem Yılmaz, izleyicide merak uyandırmayı başarmıştır.
Cem Yılmaz’ın son projesi olan Karakomik Filmlerin fragmanından anlaşılan 4 farklı hikayeyi kapsadığıdır. 2 farklı hikayeye uyarlanan, her biri yaklaşık 1 saatlik Karakomik filmler 1 ve Karakomik filmler 2’nin, yaklaşık 2 ay arayla vizyona girmesi beklenmektedir.
60 dakikalık ilk bölümün tamamının, arabalı vapur içerisinde geçtiği görülmektedir. Ayzek isimli bir çaycıyı canlandıran Cem Yılmaz’a, daha önceki filmlerde yer alan kadrolardan da alışık olduğumuz Ozan Güven, Zafer Algöz, Cemre Ebuzziya, Cem Davran gibi isimler eşlik etmektedir. Serinin devamı niteliğinde olan ikinci 60 dakikalık bölümde ise; kafa dengi birkaç arkadaşın çıktığı detoks tatilinde başlarından geçen komik olayları konu almaktadır. Bu bölümde de; Cem Yılmaz, Özkan Uğur, Zafer Algöz ve Necip Memilli başrolleri üstlenmektedir.
Fragman OLOAD

w

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Karakomik Filmler Kaçamak filmi sizler için fullnetfilmizle1.com'daYorumlarınızın Siteadresi.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Karakomik Filmler Kaçamak Filmler Keyifli seyirler.

  Resimler

  "Karakomik Filmler 2: Arada Kaçamak 2019 izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (3)