John Wick 3: Parabellum izle 2019 Full HD
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.0 IMDB Puanı 351 Görüntülenme

John Wick 3: Parabellum izle 2019 Full HD

(2019)

Yönetmen:

Chad Stahelski

Oyuncular:

Keanu Reeves, Halle Berry, Laurence Fishburne, Jason Mantzoukas, Ian McShane, Jerome Flynn, Anjelica Huston, Robin Lord Taylor, Asia Kate Dillon, Lance Reddick, Hiroyuki Sanada
John Wick 3 2019
John Wick 3 filminin yönetmenliğini Chad Stahelski yapmaktadır. Oyuncular ise Keanu Reeves, Halle Berry, Asia Kate Dillon’ dur. 2019 yılında da John Wick serisi hız kesmeden devam etmektedir. John Wick’ in başı oldukça belaya girmiştir. John Wick eski hayatına geri dönmek durumunda kalmıştır. Geçmiş serilerde başı büyük belaya giren John Wick intikam almayı başarmıştır başarması ama, kaçarken de peşine pek çok kişi takılmıştır.
Jonh Wick kaldığı oteldeki belirlenmiş olan tüm kuralları çiğnemiştir. Aramaya başlanılan Wick’i yakalayanlara da ödül verileceği ilan edilmiştir. Ödülü almak isteyenler onun peşine takılmıştır. John Wick filmde kendisini öldürmek isteyen şahıslardan kaçmaya çalışmaktadır. Filmin türü bu sebeple aksiyondur.
Wick’ in kaldığı otel ABD’ de yer alan otellerden olan Continental’dir. Bu otelde yüksek masa adı verilen bir kurul vardır. Yukarıda bahsettiğimiz otel kurallarını çiğnemesinden ziyade bu yüksek masanın en üst kademedeki sorumlusunu öldürecektir. John Wick’ e ulaşmak isteyen otel sakinleri 14 milyon dolar değerinde bir ödül koyarak onu aratmaktadır. Kaçarken otel sahibi tarafından kendisine yardım edilecektir.
Filmde kaçmak için elinden geleni yapacak olan Wick’ e 1 saat süre tanınacaktır. Bu süre içerisinde ülkeyi terk etmesi gerekmektedir. Filmin ilk serisinde de Jonh Wick’ in köpeği ölmekteydi. Bu yüzden eskiden yapmış olduğu işlere geri döndü ve tetikçi oldu. Ancak ne yazık ki Wick, başını beladan kurtaramayacak.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?