Hellboy: 3 izle HD 2019
8.2
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.2 /10 (5)
9.0 IMDB Puanı 6,008 Görüntülenme

Hellboy: 3 izle HD 2019HELLBOY 3 izle 2019, FULL HD HELLBOY 3 İZLE.
Yönetmenliğini Neil Marshall’ ın yaptığı film 12 Nisan 2019 tarihinde vizyona girecektir. Filmin genel olarak çocuklara yönelik olduğu biliniyor. Ancak eklenen yeni karakterler ile yetişkinlere de hitap edecek gibi görünmektedir.
Mike Mignolaü Christopher, Andrew Cosby gibi isimler filmde yer almakla birlikte Logan ve Deadpool gibi karakterler sayesinde film dikkat çekici bir hal almıştır. Hellboy ile Kan Kraliçesi arasında yaşanacak olan mücadele filmin ana konusunu oluşturmaktadır. Hellboy için zor bir dönem olacak. Çünkü büyücü ile diğer arasında bir seçim yapmak durumunda kalacak. Filmin ilerleyen bölümlerinde büyücü ile insanlar arasında çatışmalar baş gösterecektir.
Hellby filmi yer aldığı serinin son filmi olması dolayısıyla sinema severler nezdinde ilgi ve heyecan uyandırmaktadır. Cehennem Kahramanı adı verilen Stranger Things, çarpıcı mücadelelerde bulunacaktır. İşte film bu karakterin üzerinde kurgulanmıştır.
Serinin ilk filmi 2004 yılında vizyona çıkmıştı. Filmin türü fantastik olmakla birlikte 2019 yılında vizyona girecek olan film de pek çok kişi tarafından merakla beklenmektedir. Film başrol oyuncuları ile de dikkat çekiyor.
Başrolde David Harbor bulunacak. Ayrıca Milla Jovovich de kadroda yer alan isimler arasındadır. Serinin son filminin yönetmeninin ismi ise çok tanıdık. Westworl, Game of Thrones gibi filmlerin yönetmen koltuğunda oturmuş olan Neil Marshall karşımıza çıkıyor. Film çekimleri İngiltere’ de Somerset adı verilen bölgede sonlandırılmıştır.
Filmin Ocak 2019’ da gösterime girmesi beklenmektedir. Sandığımız kadar beğenilecek mi, emeğin karşılığı bulunacak mı? Gibi soruların cevaplarını ise film seyirci ile buluştuğunda göreceğiz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Hellboy

  Yayın Tarihi:

  2019

  Senaryo:

  Christopher Golden

  Resimler

  "Hellboy: 3 izle HD 2019" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?