Godzilla Canavarlar Kralı 2019 izle 4k
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
459 Görüntülenme

Godzilla Canavarlar Kralı 2019 izle 4k

Filmin yönetmenliğini Micheal Douhgerty yapmakta olup film bilim kurgu türünde yer almaktadır. Filmin oyuncuları arasında Vera Farmiga, Bradlet Whitfotd, Millie Boby Brown yer almaktadır. Filmin ilk yapımı 2014 yılında vizyona girmişti. Godzilla Canavarların Kralı filmi seride yer alan diğer filmlere göre farklılık göstermektedir.
Kral Ghidorah ile karşılacak olan Godzilla’ nın düşmanını yok etmesi gerekiyor. Düşmana mağlup olması durumunda ise dünyanın dengelerini alt üst edecektir.
Film daha evvel vizyona çıktığında seyirciler tarafından büyük bir ilgi ile karşılanmıştı. X Men 2, Yılbaşı Kabusu, Superman Dönüyor gibi filmlerine senaristlik etmiş olan ismin yanında, yönetmenliği Micheal Duogherty yapacaktır.
Senama severler tarafından filmin ne zaman vizyona gireceği merak edilmektedir. Filmin vizyona gireceği tarih ise belirlenmiş olup 31 Mayıs 2019 tarihinde seyirci ile buluşacaktır.
Filmde kripto zooloji ekipler ile tanrılar arasında bir savaş vardır. Montra ve Rodan ile savaş halinde olan Godzilla’ nın asıl düşmanı ise Kral Ghidorah adı verilen 3 başlı bir karakterdir. Üstünlüğü ele geçirmek için bu karakterler arasında kıyasıya bir rekabet yaşanacaktır. Ancak olay sadece bu karakterlerin çatışmaları ile sınırlı değildir.
Asıl savaş insanlık alemi ile yapılacaktır. Bu durumda insanların yapması gereken tek şey ise evreni bu yaratıkları karşı korumak ve üstünlük mücadelesinde galip gelmek olacaktır.
Godzilla Canavarların Kralı filmini merak edenler 31 Mayıs tarihini kaçırmamalıdır. Filmin geçiş bir seyirci kitlesine erişmesi hedeflenmektedir.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Godzilla: King of the Monsters

  Yayın Tarihi:

  2019

  Senaryo:

  Max Borenstein

  Resimler

  "Godzilla Canavarlar Kralı 2019 izle 4k" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?