Deccal 3 full izle 2019
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
1 Yorum 1,546 Görüntülenme

Deccal 3 full izle 2019

Deccal filmi bir Özgür Bakar yapıtıdır. Ancak diğer filmlerden farklı bir yapıya sahiptir. Konusu itibari ile Deccal'i pek çok kimse uluslararası standartlarda boy gösterebilecek biçimde tasarlandığını düşünmekte. Korku sineması için Deccal gerçekten sarısı ve ürkütücü bir olay. Yani yapımcı içiniyi bir malzeme. Özgür Bakar'da bu malzemeyi kullanarak oldukça başarılı bir film ortaya çıkardı.
Özgür Bakar, Deccal hakkında izlediği bir Tv programında izlediklerini senaryoda harmanladığını belirtmekte. Hem görsel açıdan hemde anlatım olarak başarılı bir yapıt olan Deccal sonuç olarak uluslararası bir çizgisi var. Bu yıl Toronto Film Festivali'ni 1 yıl ile kaçıran Özgür Bakar seneye iki film ile birlikte başvurup Deccal filmini festivale gönderecek.
Deccal 3 filminin çekimleri Aralık ayında başlamıştı. Çalışmalar ise halen devam etmekte.
Filmde; Deccal artık bizimle. Onu dünyaya getiren kurban Duygu ölmüş. Çocuk ise yetimhane aracılığı le bir aile verilmekte. Devamında dehşet kaldığı yerden devam etmekte. Bunun nedeni de Deccal'in bir yerlerde yaşadığı hakkında bilgisi olan büyük dinlerin deri yapılarında bebeği kaldırmak düşüncesi var. Bakalım bu savaşı kimler kazanacak? şeklinde tanıtımı mevcut.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Deccal 3 full izle 2019Deccal 3 Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli...

  Resimler

  "Deccal 3 full izle 2019" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (1)