Can Dostlar HD Full izle
5.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.5 /10 (15)
23 Yorum 10,665 Görüntülenme

Can Dostlar HD Full izle

Yaşadığımız çağın teknoloji çağı olması ile birlikte, çocukların günlük hayatlarında kendilerine ait olmasa da ebeveynlerinden aldıkları telefonlar ile vakit geçirdikleri bilinmektedir. Ebeveynlerin kanayan yarası olan bu durumu konu alan Can Dostlar filminin kadrosu, ekranlardan da bildiğimiz ve tanıdığımız Güldür Güldür isimli programın alt ekibi olan Güldüy Güldüy Çocuk isimli programdan hatırlayacağımız yetenekli çocuklardan oluşmaktadır.
Eskiden sık sık bir araya gelip sokaklarda dilediği kadar oynayan çocukların şimdilerde günlerinin bir çoğunu telefon başında geçirmelerini konu alan filmde, mahalleye yeni gelen çocukların da ısrarı üzerine, telefonlarını bir kenara bırakıp, parklarda, bahçelerde koşup oynamaya karar verirler. Peki sadece bu kararı vermek yeterli olacak mı bir bakalım. Çocukluğunu sokaklarda arkadaşları ile oynayarak geçiren her çocuk bilir, Mahallede mutlaka aksi bir amca ya da teyze rast gelmiştir. Bu filmde de parkın bitişiğindeki evde oturan Kötü Kazım isimli karakter, çocukların korkulu rüyası olacaktır. Çocuklar; deyim yerinde ise; parkı sahiplenen Kötü Kazımdan parkı geri almaya çalışacaklardır fakat bu işi başarabilmek adına, sarf edecekleri çabalar hiç de kolay olmayacaktır.
Yönetmenliğini Tuğçe Soysop’un üstlendiği filmin senaryosunun ise imece usulü yazıldığı söylenebilir. Senaryoya katkısı olan isimleri sayacak olursak; Murat Kepez, Uğur Gövercin, Dinar Kahveci, Cihan Deniz, Nagihan Cemcir, Onur Ümit, Ömer Ateş ve Pelin Serin.
18 Ocak’ta izleyici ile buluşturulması planlanan film komedi türü ile izleyiciyi güldürmek konusunda iddialı.
Fragman smango-Dublaj

div

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Can Dostlar Türkçe Dublaj 720p izleYorumlarınızın fullnetfilmizlesene.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Can Dostlar Keyifli seyirler.

  Diğer Adları:

  Can Dostlar

  Yayın Tarihi:

  2019

  Senaryo:

  Tuğçe Soysop

  Yorumlar (23)