Borç Harç full 720p izle
6.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.3 /10 (17)
2 Yorum 5,011 Görüntülenme

Borç Harç full 720p izle

Borç Harç filmi 2018, 720p olarak izlemeniz için hazırBorç Harç Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli...

Fragman Fullhd

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Sosyal medya fenomeni ve youtuber olarak bilinen Oğuzhan Uğur’un başrolde yer aldığı filmde, bir televizyon kanalında troll haberler yaparak geçimini sağlayan Murat isimli gencin, borçlarından kurtulmak için aradığı farklı yolları konu almaktadır. Birlikte olduğu kız arkadaşı ile evlenme kararı alan Murat’ın önce borçlarından kurtulması için bir yol bulması gerekmektedir. Evlilik için gereken hazırlıklar Murat’ın düşündüğü gibi olmayınca olaylar farklı bir hal almaktadır. Her kız için önemli olan evlilik, hayatlarında bir kez olacağı düşüncesi ile, her şeyin en iyisi ve en güzelini isteyen kızlardan bir tanesi de Murat’ın sevgilisidir. Bu büyük gün için onlarca istekte bulunmaktadır. Murat bu süreçte istemeyerek de olsa, sevgilisinin isteklerine elinden geldiğince cevap vermeye çalışmaktadır.
  Evlenmelerine çok az bir zaman kalmışken, Murat ve sevgilisinin yolları ayrılır. Yaşanan bu ilişkiden geriye Murat’a güzel anıların yanı sıra, yüklü miktarda borç kalmaktadır. Kendisini borç batağının içinde bulan Murat, bu durumdan kurtulmanın yollarını ararken, çalıştığı kanalın patronundan beklenmedik bir teklif alır. Bir anda kendisini kanalın başında bulan Murat, borçlarından kurtulup, yeni bir hayata başlayacağını düşünürken, çok geçmeden gerçeklerin aslında göründüğü gibi olmadığını anlar.
  Yönetmenliğini Efe Hızır’ın yaptığı, senaryosunu Hasan Karakuş ve Hande Turan’ın yazdığı filmin, komedi içeriği ile izleyiciyi güldürmek için 18 Ocak 2019 tarihinde vizyona girmesi planlanmaktadır. İyi seyirler.

  Diğer Adları:

  Borç Harç

  Yayın Tarihi:

  2018

  Senaryo:

  Hasan Karakuş

  Yorumlar (2)