Aladdin Film izle 2019 4K
8.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.0 /10 (2)
5 Yorum 11,136 Görüntülenme

Aladdin Film izle 2019 4K

Alaaddin 2019
Fantastik film kategorisinde yer alan Aladdin 2019 filmi pek çok sinema severler tarafından merakla beklenmektedir. Filmin ne zaman vizyona gireceği merak edilirken yapılacak olan açıklama neticesinde 24 Mayıs 2019’ da seyirci ile buluşacağı söyleniyor. Film geniş bir yelpazeye sahip olup sadece çocuklara yönelik olmayacaktır. Aynı zamanda yetişkinlerin de ilgi ve beğenilerini toplayacaktır.
Filmin yönetmeni Guy Ritchie’ dir. Senaryo ile Ritchie’ye Jonh August ve Venassa Taylor tarafından yazılmıştır. Çoğu kişi tarafından filmin animasyon olup olmadığı merak edilmektedir. Geçmiş yıllardaki filmler animasyon olarak yayınlansa da Alaaddin 2019 filmi animasyon değildir. Filmde gerçek oyuncuların yanı sıra gerçek sahneler de yer almaktadır. Bu sebeple filmi bekleyenler hayal kırıklığı yaşayabilirler.
Film oyuncu kadrosu ile de ilgi çekmektedir. Will Smith en tanıdık oyuncu olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunun yanı sıra Navid Negahban, Billy Magnussen, Naomi Scott, Numan Acar, Nasim Pedrad, Mena Massoud ve Marwan Kenzari gibi oyuncular da bulunmaktadır. Filmin yapımcısı Dan Lin ve Marc Platt’ dır.
Film 1992 yılında Disney’ in animasyon filmleri olarak seyirci ile buluşmuştu. Filmin konusu sinema severler tarafından merak edilmektedir. Ancak bu konu ile ilgili net bir açıklama olmasa da çeşitli söylentiler vardır. Alaaddin’in başı filmde türlü türlü dertlere girecektir. Filmde haydutlar da yer almaktadır. Bu haydutlara karşı Alaaddin elinden gelen mücadeleyi verecektir.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Aladdin

  Yayın Tarihi:

  2019

  Senaryo:

  Guy Ritchie

  Yorumlar (5)